Обійми Дощу - Елегія (2009)

For my foreign listeners and friends - this is a debut album of ukrainian gothic progressive neo-folk band Obiymy Doschu (Hugs of Rain). Acoustic guitar with great orchestration accompanied by sad lyrics and die-away vocals by Volodymyr Agofon'ko. Great music for rainy autumn! Enjoy, and spread a word about this band, they worth it!

Дебютний альбом київського гурту «Обійми Дощу» шанувальники сумної, по-осінньому ліричної рок-музики чекали кілька років , і нарешті він доступний у мережі з 29 серпня 2009 р. Завантажити реліз можна з офіційного сайту гурту.

Запис, зведення та мастерінг виконувались на студії Blacklight Studio у період з лютого по серпень 2009-го року. Роботу над звучанням альбому здійснював Олексій «Shaddar» Романченко. Завдяки складності матеріалу та великій кількості інструментів це зайняло понад 200 годин праці у студії.
 
Альбом «*Елегія*» – певний підсумок творчості гурту з початку його існування. У реліз увійшли знані композиції гурту, а також раніше невідома пісня «Зимова Елегія». Але навіть знайомі пісні звучать у альбомі зовсім по-іншому, ніж це відомо слухачам «Обіймів Дощу» – були допрацьовані аранжування, а в процес запису долучені музиканти Олена Нестеровська (альт) та Олександра Видря (скрипка), що надало музиці особливого живого симфонічного звучання, а також Ганна Кривонос (бек-вокал).
 
Партії вокалу та акустичної гітари в альбомі виконує лідер гурту Володимир Агафонкін, що також є автором пісень (окрім тексту «Дорогою Вічності» М. Кривоноса); електрогітари – Олексій Катрук; бас-гітари та блок-флейти – Микола Кривонос; ударних та перкусії – Сергій Думлер; клавішних – Марія Курбатова.
 
Всі композиції у альбомі «Елегія» об’єднані однією ліричною темою: з першої до останньої ноти це – розповідь про особисте. Почуття, що народжуються під звуки осіннього дощу, згодом розчиняються у крижаній самотності… і варто зберегти життя, для того, щоб знайти надію на відродження.
 
Презентація альбому у Києві запланована на кінець вересня (слідкуйте за інформацією у новинах).
 
Початковий тираж альбому «Елегія» (диски з 10-сторінковим буклетом) можна придбати на концертах гурту, а згодом і в деяких музичних крамницях України, а також замовити поштою – інформація про це з‘явиться на сайті на момент київської презентації.
 
Друзі, закликаємо вас підтримати гурт, поділившись посиланням на сторінку альбому зі своїми знайомими, яким така музика може сподобатись, написавши рецензію, новину про реліз на своєму онлайн-журналі, улюбленому форумі, тощо. Будемо дуже вдячні.

 

Artist: 
Обійми Дощу
Album: 
Елегія
Album art: 
Release date: 
29.08.2009
Quality: 
VBR V0
Tracklist: 

1. Під Хмарами
2. Мертве Дерево і Вітер
3. Зоренька Моя
4. Її Душі Зів‘ялі Квіти
5. Згасаюча Осінь
6. Зимова Елегія
7. Самотні Ночі
8. Дорогою Вічності

Music label: 
Blacklight Studio
Country: 
Kiev, Ukraine
4.666665
Average: 4.7 (6 votes)
Your rating: None

Join our new project for ukrainian sound!

enthusiasts-official.club

Please mail me for questions and don't forget to use contact form.

Thanks!

-->